OnePlus 6 abonnement vergelijken
Nog geen reviews
Wil je prijzen van de OnePlus 6 met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €23,75 per maand. Vergelijk alle OnePlus 6 aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
Wil je prijzen van de OnePlus 6 met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €23,75 per maand. Vergelijk alle OnePlus 6 aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
| Afmetingen | 155.7 x 75.4 x 7.8 mm |
| Gewicht | 177 g |
| Simkaart | nano sim |
| Dual sim | ![]() |
| Introductiedatum | juni 2018 |
| Camera | ![]() |
| Aantal camera's | 2 (dual camera) |
| Cameraresolutie | 20MP + 16MP |
| Autofocus | ![]() |
| Flitser | ![]() |
| Tweede camera | ![]() |
| Resolutie tweede camera | 16 MP |
| Besturingssysteem | Android |
| Versie besturingssysteem | 8.1 |
| Gratis apps | ![]() |
| Apps Store | ![]() |
| Vliegtuigmodus | ![]() |
| Schermafmetingen | 6.28 inch (15.9512 cm) |
| Resolutie | 2280 x 1080 |
| Schermtype | AMOLED |
| Touchscreen | ![]() |
| Touchscreen technologie | Capacative |
| Orientatiesensor | ![]() |
| Processor | 2800 Mhz Octa Core |
| Werkgeheugen (RAM) | 8 GB |
| Opslaggeheugen | 256 GB, 64 GB, 256 GB |
| Uitbreidbaar geheugen | ![]() |
| Capaciteit | Li-Polymeer 3300 mAh |
| Draadloos opladen | ![]() |
| Aansluiting | USB-C |
| Pincode | ![]() |
| Vingerafdrukscanner | ![]() |
| Waterdicht | ![]() |
| 5G | ![]() |
| Wifi | ![]() |
| Bluetooth | ![]() |
| GPS | ![]() |
| NFC | ![]() |
Er zijn nog geen reviews & gebruikservaringen van onze bezoekers over de OnePlus 6.
Review schrijven
© 2026 Telefoon.nl is onderdeel van 0318 Media B.V.