Honor 600 Lite abonnement vergelijken
Wil je prijzen van de Honor 600 Lite met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €18,75 per maand. Vergelijk alle Honor 600 Lite aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
Wil je prijzen van de Honor 600 Lite met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €18,75 per maand. Vergelijk alle Honor 600 Lite aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
| Afmetingen | 157.4 x 75.4 x 7.3 mm |
| Gewicht | 180 g |
| Simkaart | nano sim |
| Dual sim | ![]() |
| Introductiedatum | april 2026 |
| Camera | ![]() |
| Aantal camera's | 2 (dual camera) |
| Cameraresolutie | 5MP + 108MP |
| Autofocus | ![]() |
| Flitser | ![]() |
| Tweede camera | ![]() |
| Resolutie tweede camera | 16 MP |
| Besturingssysteem | Android |
| Versie besturingssysteem | 16 |
| Gratis apps | ![]() |
| Apps Store | ![]() |
| Vliegtuigmodus | ![]() |
| Schermafmetingen | 6.6 inch (16.764 cm) |
| Resolutie | 2600 x 1200 |
| Schermtype | AMOLED |
| Randloos | ![]() |
| Touchscreen | ![]() |
| Orientatiesensor | ![]() |
| Processor | Octa-core |
| Werkgeheugen (RAM) | 8 GB |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Uitbreidbaar geheugen | ![]() |
| Uitbereidingsmogelijkheden | Geen |
| Capaciteit | 6320 mAh |
| Draadloos opladen | ![]() |
| Aansluiting | USB-C |
| Pincode | ![]() |
| Vingerafdrukscanner | ![]() |
| Waterdicht | IP66 ![]() |
| 5G | ![]() |
| Wifi | ![]() |
| Bluetooth | ![]() |
| GPS | ![]() |
| NFC | ![]() |
Er zijn nog geen reviews & gebruikservaringen van onze bezoekers over de Honor 600 Lite.
Review schrijven
© 2026 Telefoon.nl is onderdeel van 0318 Media B.V.