Motorola Edge 50 abonnement vergelijken
Wil je prijzen van de Motorola Edge 50 met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €14,75 per maand. Vergelijk alle Motorola Edge 50 aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
Wil je prijzen van de Motorola Edge 50 met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €14,75 per maand. Vergelijk alle Motorola Edge 50 aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
| Afmetingen | 160.8 x 72.4 x 7.8 mm |
| Gewicht | 180 g |
| Simkaart | nano sim |
| Dual sim | ![]() |
| Introductiedatum | september 2024 |
| Camera | ![]() |
| Aantal camera's | 3 (triple camera) |
| Cameraresolutie | 50MP + 13MP + 10MP |
| Autofocus | ![]() |
| Flitser | ![]() |
| Tweede camera | ![]() |
| Resolutie tweede camera | 32 MP |
| Besturingssysteem | Android |
| Versie besturingssysteem | 14 |
| Gratis apps | ![]() |
| Apps Store | ![]() |
| Vliegtuigmodus | ![]() |
| Schermafmetingen | 6.7 inch (17.018 cm) |
| Resolutie | 1220 x 2712 |
| Schermtype | P-OLED |
| Randloos | ![]() |
| Touchscreen | ![]() |
| Touchscreen technologie | Capacative |
| Orientatiesensor | ![]() |
| Processor | 2500 Mhz Octa Core |
| Werkgeheugen (RAM) | 8 GB |
| Opslaggeheugen | 512 GB, 256 GB |
| Uitbreidbaar geheugen | ![]() |
| Capaciteit | Li-Ion 5000 mAh |
| Draadloos opladen | ![]() |
| Aansluiting | USB-C |
| Pincode | ![]() |
| Vingerafdrukscanner | ![]() |
| Gezichtsherkenning | ![]() |
| Waterdicht | IP68 ![]() |
| 5G | ![]() |
| Wifi | ![]() |
| Bluetooth | ![]() |
| GPS | ![]() |
| NFC | ![]() |
Er zijn nog geen reviews & gebruikservaringen van onze bezoekers over de Motorola Edge 50.
Review schrijven
© 2026 Telefoon.nl is onderdeel van 0318 Media B.V.