Poco X8 Pro abonnement vergelijken
Nog geen reviews
Wil je prijzen van de Poco X8 Pro met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €16,75 per maand. Vergelijk alle Poco X8 Pro aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
Wil je prijzen van de Poco X8 Pro met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €16,75 per maand. Vergelijk alle Poco X8 Pro aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
| Afmetingen | 157.5 x 75.2 x 8.4 mm |
| Gewicht | 201 g |
| Simkaart | nano sim |
| Dual sim | ![]() |
| Introductiedatum | maart 2026 |
| Camera | ![]() |
| Aantal camera's | 2 (dual camera) |
| Cameraresolutie | 8MP + 50MP |
| Autofocus | ![]() |
| Flitser | ![]() |
| Tweede camera | ![]() |
| Resolutie tweede camera | 20 MP |
| Besturingssysteem | Android |
| Versie besturingssysteem | 16 |
| Gratis apps | ![]() |
| Apps Store | ![]() |
| Vliegtuigmodus | ![]() |
| Schermafmetingen | 6.59 inch (16.7386 cm) |
| Resolutie | 2756 x 1268 |
| Schermtype | AMOLED |
| Randloos | ![]() |
| Touchscreen | ![]() |
| Orientatiesensor | ![]() |
| Processor | Octa-core |
| Werkgeheugen (RAM) | 12 GB |
| Opslaggeheugen | 512 GB, 512 GB |
| Uitbreidbaar geheugen | ![]() |
| Capaciteit | 6500 mAh |
| Draadloos opladen | ![]() |
| Aansluiting | USB-C |
| Pincode | ![]() |
| Vingerafdrukscanner | ![]() |
| Gezichtsherkenning | ![]() |
| Waterdicht | IP68 ![]() |
| 5G | ![]() |
| Wifi | ![]() |
| Bluetooth | ![]() |
| GPS | ![]() |
| NFC | ![]() |
Er zijn nog geen reviews & gebruikservaringen van onze bezoekers over de Poco X8 Pro.
Review schrijven
© 2026 Telefoon.nl is onderdeel van 0318 Media B.V.