Poco X8 Pro Max abonnement vergelijken
Wil je prijzen van de Poco X8 Pro Max met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €21,25 per maand. Vergelijk alle Poco X8 Pro Max aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
Wil je prijzen van de Poco X8 Pro Max met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €21,25 per maand. Vergelijk alle Poco X8 Pro Max aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
| Afmetingen | 162.9 x 77.9 x 8.2 mm |
| Gewicht | 218 g |
| Simkaart | nano sim |
| Dual sim | ![]() |
| Introductiedatum | maart 2026 |
| Camera | ![]() |
| Aantal camera's | 2 (dual camera) |
| Cameraresolutie | 8MP + 50MP |
| Autofocus | ![]() |
| Flitser | ![]() |
| Tweede camera | ![]() |
| Resolutie tweede camera | 20 MP |
| Besturingssysteem | Android |
| Gratis apps | ![]() |
| Apps Store | ![]() |
| Vliegtuigmodus | ![]() |
| Schermafmetingen | 6.83 inch (17.3482 cm) |
| Resolutie | 2772 x 1280 |
| Schermtype | AMOLED |
| Randloos | ![]() |
| Touchscreen | ![]() |
| Orientatiesensor | ![]() |
| Processor | Octa-core |
| Werkgeheugen (RAM) | 12 GB |
| Opslaggeheugen | 256 GB, 512 GB |
| Uitbreidbaar geheugen | ![]() |
| Uitbereidingsmogelijkheden | Geen |
| Capaciteit | 8500 mAh |
| Draadloos opladen | ![]() |
| Aansluiting | USB-C |
| Pincode | ![]() |
| Vingerafdrukscanner | ![]() |
| Waterdicht | IP68 ![]() |
| 5G | ![]() |
| Wifi | ![]() |
| Bluetooth | ![]() |
| GPS | ![]() |
| NFC | ![]() |
Er zijn nog geen reviews & gebruikservaringen van onze bezoekers over de Poco X8 Pro Max.
Review schrijven
© 2026 Telefoon.nl is onderdeel van 0318 Media B.V.