Samsung Galaxy A26 abonnement vergelijken
Wil je prijzen van de Samsung Galaxy A26 met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €7,00 per maand. Vergelijk alle Samsung Galaxy A26 aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
Wil je prijzen van de Samsung Galaxy A26 met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €7,00 per maand. Vergelijk alle Samsung Galaxy A26 aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
| Afmetingen | 164 x 77.5 x 7.7 mm |
| Gewicht | 200 g |
| Simkaart | nano sim |
| Dual sim | ![]() |
| Introductiedatum | maart 2025 |
| Camera | ![]() |
| Aantal camera's | 3 (triple camera) |
| Cameraresolutie | 50MP + 8MP + 2MP |
| Autofocus | ![]() |
| Flitser | ![]() |
| Tweede camera | ![]() |
| Resolutie tweede camera | 13 MP |
| Besturingssysteem | Android |
| Versie besturingssysteem | 15 |
| Gratis apps | ![]() |
| Apps Store | ![]() |
| Vliegtuigmodus | ![]() |
| Schermafmetingen | 6.7 inch (17.018 cm) |
| Resolutie | 1080 x 2340 |
| Schermtype | SAMOLED |
| Touchscreen | ![]() |
| Touchscreen technologie | Capacative |
| Orientatiesensor | ![]() |
| Processor | 2400 Mhz Octa Core |
| Werkgeheugen (RAM) | 6 GB |
| Opslaggeheugen | 128 GB, 256 GB |
| Uitbreidbaar geheugen | ![]() |
| Uitbereidingsmogelijkheden | microSDXC |
| Capaciteit | Li-Ion 5000 mAh |
| Draadloos opladen | ![]() |
| Aansluiting | USB-C |
| Pincode | ![]() |
| Vingerafdrukscanner | ![]() |
| Waterdicht | IP67 ![]() |
| 5G | ![]() |
| Wifi | ![]() |
| Bluetooth | ![]() |
| GPS | ![]() |
| NFC | ![]() |
Er zijn nog geen reviews & gebruikservaringen van onze bezoekers over de Samsung Galaxy A26.
Review schrijven
© 2026 Telefoon.nl is onderdeel van 0318 Media B.V.