Poco C75 abonnement vergelijken
Nog geen reviews
Wil je prijzen van de Poco C75 met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €8,25 per maand. Vergelijk alle Poco C75 aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
Wil je prijzen van de Poco C75 met abonnement vergelijken? Het goedkoopste abonnement kost nu slechts €8,25 per maand. Vergelijk alle Poco C75 aanbiedingen of bekijk direct de beste deal.
| Afmetingen | 171.9 x 77.8 x 8.2 mm |
| Gewicht | 204 g |
| Simkaart | nano sim |
| Dual sim | ![]() |
| Introductiedatum | mei 2026 |
| Camera | ![]() |
| Aantal camera's | 2 (dual camera) |
| Cameraresolutie | 50MP |
| Autofocus | ![]() |
| Flitser | ![]() |
| Tweede camera | ![]() |
| Resolutie tweede camera | 13 MP |
| Besturingssysteem | Android |
| Gratis apps | ![]() |
| Apps Store | ![]() |
| Vliegtuigmodus | ![]() |
| Schermafmetingen | 6.88 inch (17.4752 cm) |
| Resolutie | 1640 x 720 |
| Schermtype | LCD |
| Randloos | ![]() |
| Touchscreen | ![]() |
| Orientatiesensor | ![]() |
| Processor | Octa-core |
| Werkgeheugen (RAM) | 8 GB |
| Opslaggeheugen | 256 GB |
| Uitbreidbaar geheugen | ![]() |
| Uitbereidingsmogelijkheden | Micro-sd |
| Capaciteit | 5160 mAh |
| Draadloos opladen | ![]() |
| Aansluiting | USB-C |
| Pincode | ![]() |
| Vingerafdrukscanner | ![]() |
| Gezichtsherkenning | ![]() |
| Waterdicht | ![]() |
| 5G | ![]() |
| Wifi | ![]() |
| Bluetooth | ![]() |
| GPS | ![]() |
| NFC | ![]() |
Er zijn nog geen reviews & gebruikservaringen van onze bezoekers over de Poco C75.
Review schrijven
© 2026 Telefoon.nl is onderdeel van 0318 Media B.V.